Erzurum'da çayırda elektrik akımına kapılan çocuk ölümden döndü!
Erzurum'da çayırda elektrik akımına kapılan çocuk ölümden döndü!
ERZURUM'un AŞKALE ilçesinde çayırda elektrik akımına kapılan 8 yaşındaki Taylan Güven, Erzurum Şehir Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi’nde tedavi altına alındı.
ERZURUM'un AŞKALE ilçesinde çayırda elektrik akımına kapılan 8 yaşındaki Taylan Güven, Erzurum Şehir Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi’nde tedavi altına alındı.