Yılın İlk Boğaz Yarışı’nda İstbul Boğazı yelkenle doldu
Yılın İlk Boğaz Yarışı’nda İstbul Boğazı yelkenle doldu
Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ev sahipliğinde düzenlenen “BAU Bosphorus Sailing Cup”, 40'ı aşkın yelkenlinin katılımı ile start aldı. Yılın ilk boğaz yarışında kıyasıya yarışan yelkenliler boğazda görsel şölen oluşturdu.
Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) ev sahipliğinde düzenlenen “BAU Bosphorus Sailing Cup”, 40'ı aşkın yelkenlinin katılımı ile start aldı. Yılın ilk boğaz yarışında kıyasıya yarışan yelkenliler boğazda görsel şölen oluşturdu.